Kontakt

Nettverksleder Gunn Mari Sund Rusten 

+47 47 89 89 22 gunnmari@digitalinnlandet.no

 

Gunn Maris viktigste oppgave som nettverksleder er å være en drivkraft for nettverket, samt legge til rette og gjøre det lett for medlemmene å engasjere seg i nettverksaktivitetene.

 

 Gunn Mari er utdannet innen reiseliv og international business, og har tilleggsutdanning innen innovasjon, næringsutvikling og digitalisering.

 

Gunn Maris profil på LinkedIn

 

Trond Skjellerud

Elvia

Styreleder


trond.skjellerud@elvia.no 
Tlf: +47 450 02 800

Rune Kollstrøm

Headit

Nestleder


rune.kollstrom@headit.no 
Tlf: +47 982 04 840

Jørn Wroldsen

NTNU

Styremedlem


joern.wroldsen@ntnu.no 
Tlf: +47 957 29 066

Kjetil Nordbye

Ikomm

Styremedlem


kjetil.nordbye@ikomm.no 
Tlf: +47 982 45 017

Siv Hilde Houmb

Houmb

Styremedlem


shh@houmb.com 
Tlf: +47 911 91 632

Karl Olav Nordengen

TietoEvry

Styremedlem


karl.olav.nordengen@tietoevry.com 
Tlf: +47 970 71 326

Hanne Maren Finstad Heije

Inmeta

Styremedlem

 

hanne.maren.heije@inmeta.no

Tlf: 986 83 487

Christian Fjestad

SpareBank 1 Østlandet

Styremedlem

 

christian.fjestad@sb1ostlandet.no

Tlf: 408 05 490

Mats Thorvaldsen

Lindbak IT

Styremedlem

 

mats.thorvaldsen@lindbak.no

Tlf: 416 46 202